Upravit stránku

Shromažďování novin v komoře, které jsme potom svázané hnědým provázkem odnášeli do velkého kontejneru před školu, doprovázelo dětství asi každého z nás. Sběr papíru ale rozhodně není něčím, co by mělo zůstat v minulosti. Jde naopak o velmi aktuální záležitost, která přináší více než dobrý pocit. Posbírejte všechen starý papír, noviny, časopisy, ale i lepenky, roztřiďte je a přivezte k nám. Starý papír pro nás má stále ještě cenu. Vše zvážíme a vyplatíme vám peníze.


Proč se vám prodej sběrných surovin vyplatí?

Sběrné suroviny, souhrnné označení pro nerostné suroviny, které se ve svém přirozeném prostředí nacházejí pouze v omezeném množství. Zatím neexistuje způsob, jak je vyrobit. Dají se ovšem dále využívat. Za sběrné suroviny proto označujeme i látky, které získáme recyklací a výkupem. Po rozdrcení a následném zpracování jsou připraveny dál sloužit v podobě zcela nových výrobků. Kvůli jejich nedostatku ovšem neustále narůstá cena, za kterou je možné je vykoupit. Když si tyto body spojíme, dostaneme velice zajímavou obchodní příležitost, která je navíc i ekologicky prospěšná. Rádi od vás tyto sběrné suroviny vykoupíme. Nahlédněte do ceníku a kontaktujte nás pomocí přiloženého formuláře.
 

Podrobný ceník papíru

Číslo
materiálu

 

Provozovna: Kostěnice a Husova ulice Pardubice ceny platné od 9.7.2020

Cena 1kg
1.02Smíšený papír                         NEVYKUPUJEME!!! 
1.05Karton, lepenka                      NEVYKUPUJEME!!! 
1.06Časopisy
1,00 Kč
2.01Noviny
1,00 Kč

 

Máte-li možnost, přivezte k nám i staré železo nebo barevný kov. Podívejte se na náš ceník barevných kovů a ceník železa. Výkupní ceny jsou více než zajímavé.