Upravit stránku

Kontejnerová doprava je jednoduchý a moderní způsob odvozu velkého množství odpadu. Ať už se potřebujete zbavit stavební suti po rekonstrukci koupelny, nebo starého šatstva a nábytku, bez kontejneru se neobejdete.

Podle množství odpadu využijte přistavení nízkoobjemového nebo velkoobjemového kontejneru. Přepravíte tak odpad o objemu 3 až 70 m3 najednou. Odpad doslova sejmeme z vašich beder, na skládání a vykládání materiálu využíváme hydraulickou ruku.

Jsme schopni přepravit barevné kovy, sypké materiály jako dřevní štěpka, piliny, kamení, písek, kamenné drtě. V omezené míře převážíme také paletované zboží.

Kontejnerová doprava

Zvolená kontejnerová doprava bude vždy respektovat princip minimálních nákladů a ve vašich objektech bude reflektovat provoz systému a prostorové a manipulační možnosti. Kontejnerovou dopravu můžete doplnit o základní kontejnerový systém a další prostředky pro sběr a manipulaci s odpady.

Může se jednat například o:
  • sběrné nádoby
  • PE pytle
  • výklopné kontejnery
  • zastřešení kontejnerů, atp.

Kontejnerová doprava ALBA WASTE a.s. je na profesionální úrovni. Jsme vlastníky Licence pro mezinárodní silniční přepravu zboží pro cizí potřeby podle nařízení Rady (EHS) č. 881/92.
Pokud se Vám kontejnerová doprava hodí k odvozu šrotu a ostatních odpadů, pak neváhejte a kontaktujte nás.
Modré kontejnery
Modré kontejnery
Modré kontejnery
Dva modré kamióny
1
Předek modrých kamionů
modrý kamion z boku
Nosič bez kontejneru modrý
Modré buňky
2
Tři modré kamiony zaparkované vedle sebe
3

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti