Sami dobře víme, kolik energie je třeba vložit do projektu, jehož cílem je přetvořit něco zdánlivě nepotřebného a neužitečného ve zbrusu novou a plně funkční věc. V prostorách pomalu chátrajícího areálu se nám podařilo vybudovat prosperující a plně vybavený areál naší společnosti, která se nyní se stejnou péčí věnuje separaci druhotných surovin, díky které je možné vytříděný materiál dále využívat.

Moderní technologie nám umožňují provádět detailní analýzu surovin a tím pádem i přesnou kalkulaci nákupní ceny. Naše služby nabízíme všem společnostem produkujícím kovový a plastový odpad. Spolupracujeme ale i se sektorem služeb, veřejné správy a školství. 
 

Naše hlavní činnosti jsou:

-    úprava a zpracování neželezných kovů - 25 000 t/rok
-    úprava a zpracování železných kovů - 35 000 t/rok
-    zpracování Cu kabelů - 25 000 t/rok
-    zpracování AlFe lan - 25 000 t/rok
-    obchod a zpracování papírového odpadu - 800 t/měsíc
-    likvidace nebezpečných odpadů
-    pronájem kontejnerů, autodoprava

Jak proces separace probíhá?

V první fázi separace je odpad pomocí silného předdrtiče nadrcen na frakci o velikosti cca 5 cm. Tato směs je následně dopravníkem přesunuta do dalšího separátoru, který oddělí plast či papír od kovu, a rozdrcena na frakci o velikosti 1 cm. 
Směs je dále pneumaticky přemístěna do mlýnu, kde dochází k jejímu nadrcení na jemný granulát o velikosti 1-3 mm. Po dalším pneumatickém přesunu materiálu dochází k jeho finálnímu vytřídění prostřednictvím gravitace, díky čemuž je možné oddělit lehký granulát od těžkého. 
Procesem separace mohou projít kabelové svazky, samostatné kabely, veškerý hliníkový a měděný materiál i všechny druhy plastu a kovu.
Za dobu našeho působení jsme dokázali zpracovat 15 000 tun neželezných odpadů a 18 000 tun železného šrotu.

Proč se vám spolupráce s námi vyplatí?

•    výborná platební morálka – maximální cena za dodané suroviny zaručena
•    dokonalé vytřídění materiálu
•    nejmodernější technologie
•    vysoká kvalita výrobků
•    transparentní vztah k našim dodavatelům i odběratelům
•    bonusový systém pro naše dlouholeté partnery
•    ohled na životní prostředí

Našimi partnery jsou tuzemské, ale i nadnárodní společnosti. Jsme klíčovými dodavateli pro hutě, slévárny i spalovny. Kvalita a dobrý vztah se zákazníkem je i po více než 28 letech působení v oblasti zpracování kovových a kompozitních materiálů naší prioritou. Našim obchodním partnerům proto vždy nabízíme maximální zhodnocení jejich odpadů a druhotných surovin.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti